2011 tavaszára várható az új album.
A tizenkettedik stúdiólemezt immár a Roadrunner / Loud & Proud Records jelenteti meg. Mind a zenekar, mind a kiadó izgalommal várja a közös munkát.
"Nagyon örülünk a szerződésnek. Ez egy igazi rock-kiadó, ahová jó helyre került a zenénk, számunkra és a rajongóink számára is" - mondta a zenekar énekese, Geoff Tate.
A Queensryche lassan harminc éves története során több, mint 20 millió eladott lemezzel büszkélkedhet. Talán legnagyobb sikerük, az 1988-as Operation: Mindcrime lemez után 2006-ban elkészítették a lemez folytatását Operation: Mindcrime II címmel. A két album dalaiból álló látványos koncertsorozat utolsó állomása a seattle-i Moore Színházban volt, itt készült egy DVD is, amely megjelenésének hetében rögtön az első helyen nyitott a Billboard DVD listáján.




